Wacom Intuos4 wireless, PTK-540WL, PTK-540WL-EN akku 1600mAh/5.92Wh
calcActive())">
Wacom Intuos4 wireless, PTK-540WL, PTK-540WL-EN akku 1600mAh/5.92Wh
In stock
- SKU
- CS-WTE540SL
19,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Wacom tablettien kanssa:
Intuos4 wireless
PTK-540WL
PTK-540WL-EN
PTK-540WL
PTK-540WL-EN
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Wacom tablettien alkuperäisakut:
1UF102350P-WCM-03
1UF102350P-WCM-04
ACK-40203
ACK-40203-BX
CP-GWL04
XLA-C330
1UF102350P-WCM-04
ACK-40203
ACK-40203-BX
CP-GWL04
XLA-C330
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi tablettien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-WTE540SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128066132 |
| Korvaa | ACK-40203 / 1UF102350P-WCM-03 / CP-GWL04 / ACK-40203-BX / 1UF102350P-WCM-04 / XLA-C330 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1600mAh / 5.92Wh |
| Mitat | 53.06 x 35.53 x 11.40mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |