Wacom CTH470, CTH-470, CTH-470S akku 1050mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Wacom tablettien kanssa:
CTH470
CTH-470
CTH-470S
CTH670
CTH-670
CTH-670S
CTH-670S-DE
CTL-470
Intuos5 Touch
PTH 850
PTH450
PTH-450-DE
PTH-450-EN
PTH-450-ES
PTH-450-FR
PTH-450-IT
PTH-450-NL
PTH-450-PL
PTH-450-RU
PTH-450-XX
PTH650
PTH-650-DE
PTH-650-EN
PTH-650-ES
PTH-650-FR
PTH-650-IT
PTH-650-NL
PTH-650-PL
PTH-650-RU
PTH-650-XX
PTH-850-DE
PTH-850-EN
PTH-850-ES
PTH-850-FR
PTH-850-IT
PTH-850-NL
PTH-850-PL
PTH-850-RU
PTH-850-XX
CTH-470
CTH-470S
CTH670
CTH-670
CTH-670S
CTH-670S-DE
CTL-470
Intuos5 Touch
PTH 850
PTH450
PTH-450-DE
PTH-450-EN
PTH-450-ES
PTH-450-FR
PTH-450-IT
PTH-450-NL
PTH-450-PL
PTH-450-RU
PTH-450-XX
PTH650
PTH-650-DE
PTH-650-EN
PTH-650-ES
PTH-650-FR
PTH-650-IT
PTH-650-NL
PTH-650-PL
PTH-650-RU
PTH-650-XX
PTH-850-DE
PTH-850-EN
PTH-850-ES
PTH-850-FR
PTH-850-IT
PTH-850-NL
PTH-850-PL
PTH-850-RU
PTH-850-XX
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Wacom tablettien alkuperäisakut:
1UF553450Z-WCM
ACK40401
ACK-40403
B056P036-1004
F1134J-711
SLA-A328
ACK40401
ACK-40403
B056P036-1004
F1134J-711
SLA-A328
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi tablettien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-WTE450SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128066682 |
| Korvaa | 1UF553450Z-WCM / B056P036-1004 / F1134J-711 / SLA-A328 / ACK-40403 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1050mAh / 3.89Wh |
| Mitat | 54.92 x 33.94 x 6.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |