Wacom CTH-470, CTH-470S, CTH-670 akku 1200mAh/4.44Wh
calcActive())">
Wacom CTH-470, CTH-470S, CTH-670 akku 1200mAh/4.44Wh
In stock
- SKU
- CS-WTE450XL
19,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Wacom tablettien kanssa:
CTH-470
CTH-470S
CTH-670
CTH-670S
CTH-670S-DE
CTL-470
Intuos5 Touch
PTH-450-DE
PTH-450-EN
PTH-450-ES
PTH-450-FR
PTH-450-IT
PTH-450-NL
PTH-450-PL
PTH-450-RU
PTH-450-XX
PTH-650-DE
PTH-650-EN
PTH-650-ES
PTH-650-FR
PTH-650-IT
PTH-650-NL
PTH-650-PL
PTH-650-RU
PTH-650-XX
PTH-850-DE
PTH-850-EN
PTH-850-ES
PTH-850-FR
PTH-850-IT
PTH-850-NL
PTH-850-PL
PTH-850-RU
PTH-850-XX
CTH-470S
CTH-670
CTH-670S
CTH-670S-DE
CTL-470
Intuos5 Touch
PTH-450-DE
PTH-450-EN
PTH-450-ES
PTH-450-FR
PTH-450-IT
PTH-450-NL
PTH-450-PL
PTH-450-RU
PTH-450-XX
PTH-650-DE
PTH-650-EN
PTH-650-ES
PTH-650-FR
PTH-650-IT
PTH-650-NL
PTH-650-PL
PTH-650-RU
PTH-650-XX
PTH-850-DE
PTH-850-EN
PTH-850-ES
PTH-850-FR
PTH-850-IT
PTH-850-NL
PTH-850-PL
PTH-850-RU
PTH-850-XX
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Wacom tablettien alkuperäisakut:
1UF553450Z-WCM
ACK-40403
B056P036-1004
F1134J-711
SLA-A328
ACK-40403
B056P036-1004
F1134J-711
SLA-A328
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi tablettien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-WTE450XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128066828 |
| Korvaa | 1UF553450Z-WCM / B056P036-1004 / F1134J-711 / SLA-A328 / ACK-40403 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Mitat | 54.92 x 33.94 x 6.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |