Wacom Airliner WS100 Tablet, CTE-620BT, CTE-620BT Graphire akku 1700mAh/6.3Wh
calcActive())">
Wacom Airliner WS100 Tablet, CTE-620BT, CTE-620BT Graphire akku 1700mAh/6.3Wh
In stock
- SKU
- CS-WTE630SL
17,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Wacom tablettien kanssa:
Airliner WS100 Tablet
CTE-620BT
CTE-620BT Graphire
CTE-630BT
CTE-630BT Graphire
CTE630BT Graphire Wireless Pen
Graphire 4
CTE-620BT
CTE-620BT Graphire
CTE-630BT
CTE-630BT Graphire
CTE630BT Graphire Wireless Pen
Graphire 4
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Wacom tablettien alkuperäisakut:
GWL-001
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi tablettien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-WTE630SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128038948 |
| Korvaa | GWL-001 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1700mAh / 6.29Wh |
| Mitat | 51.76 x 33.94 x 10.40mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |