Sony Xperia Z3 Tablet Compact akku, 4200mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony tablettien kanssa:
SGP611
SGP612/W
SGP621
SGP641
SOT22
Xperia Tablet Z3 Compact
Xperia Z3 Compact 8"
Xperia Z3 Tablet
SGP612/W
SGP621
SGP641
SOT22
Xperia Tablet Z3 Compact
Xperia Z3 Compact 8"
Xperia Z3 Tablet
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony tablettien alkuperäisakut:
1286-0138
LIS1569ERPC
LIS1569ERPC
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SPZ300SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128139133 |
| Korvaa | LIS1569ERPC / 1286-0138 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4100mAh / 15.58Wh |
| Mitat | 148.00 x 70.60 x 3.00mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |