Sony Xperia Z2 Tablet akku - 6000 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony tablettien kanssa:
SGP511
SGP512
SGP521
SGP541
SGP551
SGP561
SOT21
Xperia Tablet Z2
SGP512
SGP521
SGP541
SGP551
SGP561
SOT21
Xperia Tablet Z2
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony tablettien alkuperäisakut:
1277-3631.1B
1ICP3/102/112-2
LIS2206ERPC
1ICP3/102/112-2
LIS2206ERPC
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SPZ200SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128124634 |
| Korvaa | LIS2206ERPC / 1ICP3/102/112-2 / 1277-3631.1B |
| Kapasiteetti (mAh) | 6000mAh / 22.8Wh |
| Mitat | 237.70 x 103.60 x 2.20mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |