Sony Xperia Tablet Z 10.1 akku 6000 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony tablettien kanssa:
SGP321
SO-03E
Xperia Tablet Z
Xperia Tablet Z 10.1"
SO-03E
Xperia Tablet Z
Xperia Tablet Z 10.1"
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
LIS3096ERPC
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-SPT101SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128096634 |
| Mitat | 202.25 x 121.56 x 2.72mm |
| Korvaa | LIS3096ERPC |
| Kapasiteetti (mAh) | 6000mAh / 22.2Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |