Sony GPT121, SGPT121US/S, Tablet S Tabletin Akku
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony tablettien kanssa:
GPT121
SGPT121US/S
Tablet S
SGPT121US/S
Tablet S
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony tablettien alkuperäisakut:
SGPBP04
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-SPT121SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128088592 |
| Mitat | 226.71 x 87.72 x 3.37mm |
| Korvaa | SGPBP04 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6000mAh / 22.2Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |