Samsung tabletin Galaxy Tab S9 / SM-X710 yhteensopiva akku 8150mAh
calcActive())">
Samsung tabletin Galaxy Tab S9 / SM-X710 yhteensopiva akku 8150mAh
In stock
- SKU
- CS-SMX710SL
30,95 €
Samsung tabletin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Galaxy Tab S9
SM-X710
SM-X710N
SM-X716
SM-X716B
SM-X716N
SM-X710
SM-X710N
SM-X716
SM-X716B
SM-X716N
Korvattavat Samsung tabletin alkuperäisakut
EB-BX716ABY
GH82-31774A
GH82-31774A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung tabletin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa…
| SKU | CS-SMX710SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,88 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128216049 |
| Korvaa | EB-BX716ABY / GH82-31774A |
| Kapasiteetti (mAh) | 8150mAh / 31.62Wh |
| Mitat | 146.10 x 113.30 x 2.80mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |