Samsung tabletin Galaxy Tab S9 FE / SM-X510 yhteensopiva akku 7750mAh
calcActive())">
Samsung tabletin Galaxy Tab S9 FE / SM-X510 yhteensopiva akku 7750mAh
In stock
- SKU
- CS-SMX510SL
30,95 €
Samsung tabletin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Galaxy Tab S9 FE
SM-X510
SM-X510N
SM-X516
SM-X516B
SM-X516C
SM-X516N
SM-X518U
SM-X510
SM-X510N
SM-X516
SM-X516B
SM-X516C
SM-X516N
SM-X518U
Korvattavat Samsung tabletin alkuperäisakut
EB-BX516ABY
GH82-32744A
GH82-32744A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung tabletin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa…
| SKU | CS-SMX510SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,86 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128216056 |
| Korvaa | EB-BX516ABY / GH82-32744A |
| Kapasiteetti (mAh) | 7750mAh / 29.92Wh |
| Mitat | 145.80 x 121.60 x 3.00mm |
| Jännite | 3,86 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |