Samsung Galaxy Tab4 7.0, Galaxy Tab4 7.0 3G, Galaxy Tab4 7.0 LTE Tabletin Akku
calcActive())">
Samsung Galaxy Tab4 7.0, Galaxy Tab4 7.0 3G, Galaxy Tab4 7.0 LTE Tabletin Akku
In stock
- SKU
- CS-SMT230SL
24,95 €
10,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung tablettien kanssa:
Galaxy Tab4 7.0
Galaxy Tab4 7.0 3G
Galaxy Tab4 7.0 LTE
Galaxy Tab4 7.0 3G
Galaxy Tab4 7.0 LTE
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung tablettien alkuperäisakut:
AAaD115pS/4-B
SP4073B3H
SP4073B3H
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-SMT230SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128085140 |
| Mitat | 129.54 x 85.76 x 3.93mm |
| Korvaa | SP4073B3H / AAaD115pS/4-B |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 15.4Wh |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |