Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE-A, Galaxy Tab S2 9.7 TD-LTE, Galaxy Tab S2 9.7 WiFi 32GB Tabletin Akku
calcActive())">
Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE-A, Galaxy Tab S2 9.7 TD-LTE, Galaxy Tab S2 9.7 WiFi 32GB Tabletin Akku
In stock
- SKU
- CS-SMT810SL
34,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung tablettien kanssa:
Galaxy Tab S2 9.7 LTE-A
Galaxy Tab S2 9.7 TD-LTE
Galaxy Tab S2 9.7 WiFi 32GB
Galaxy Tab S2 9.7 TD-LTE
Galaxy Tab S2 9.7 WiFi 32GB
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung tablettien alkuperäisakut:
EB-BT810ABA
EB-BT810ABE
GH43-04431A
EB-BT810ABE
GH43-04431A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-SMT810SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128114185 |
| Mitat | 182.80 x 114.60 x 2.40mm |
| Korvaa | EB-BT810ABE / EB-BT810ABA / GH43-04431A |
| Kapasiteetti (mAh) | 5800mAh / 22.04Wh |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |