Samsung Galaxy Tab S 8.4, Galaxy Tab S 8.4 WiFi / SM-T705 4200 mAh Tabletin Akku
calcActive())">
Samsung Galaxy Tab S 8.4, Galaxy Tab S 8.4 WiFi / SM-T705 4200 mAh Tabletin Akku
In stock
- SKU
- CS-SMT700SL
28,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung tablettien kanssa:
Galaxy Tab S 8.4
Galaxy Tab S 8.4 WiFi
Klimt
SC-03G
SM-T700
SM-T705
SM-T705C
SM-T705D
SM-T705M
SM-T705Y
SM-T707
SM-T707A
SM-T707D
SM-T707V
Galaxy Tab S 8.4 WiFi
Klimt
SC-03G
SM-T700
SM-T705
SM-T705C
SM-T705D
SM-T705M
SM-T705Y
SM-T707
SM-T707A
SM-T707D
SM-T707V
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung tablettien alkuperäisakut:
EB-BT705FBC
EB-BT705FBE
EB-BT705FBU
EB-BT705FBE
EB-BT705FBU
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-SMT700SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128093626 |
| Mitat | 133.04 x 80.86 x 3.48 mm |
| Korvaa | EB-BT705FBC / EB-BT705FBU / EB-BT705FBE |
| Kapasiteetti (mAh) | 4200mAh / 15.96Wh |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |