Samsung tablettien Galaxy Tab A7 Lite / Galaxy Tab A7 Lite 8.7 2021 yhteensopiva akku 4900mAh
calcActive())">
Samsung tablettien Galaxy Tab A7 Lite / Galaxy Tab A7 Lite 8.7 2021 yhteensopiva akku 4900mAh
In stock
- SKU
- CS-SMT220SL
27,95 €
23,95 €
Samsung tablettien yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Galaxy Tab A7 Lite
Galaxy Tab A7 Lite 8.7 2021
SM-T220
SM-T225
SM-T225C
SM-T225N
Galaxy Tab A7 Lite 8.7 2021
SM-T220
SM-T225
SM-T225C
SM-T225N
Korvattavat Samsung tablettien alkuperäisakut
HQ-3565N
HQ-3565S
HQ-3565S
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung tablettien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
| SKU | CS-SMT220SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128175179 |
| Korvaa | HQ-3565N / HQ-3565S / HQ-6739SDS |
| Kapasiteetti (mAh) | 4900mAh / 18.87Wh |
| Mitat | 117.40 x 97.00 x 2.80mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |