Samsung tablettien Galaxy Book 12 / Galaxy Book 12.0 yhteensopiva akku 5000mAh
calcActive())">
Samsung tablettien Galaxy Book 12 / Galaxy Book 12.0 yhteensopiva akku 5000mAh
In stock
- SKU
- CS-SMW720SL
70,95 €
Samsung tablettien yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Galaxy Book 12
Galaxy Book 12.0
Galaxy Book 2017 12.0
Galaxy Book 2017 12.0 4G
Galaxy TabPro S2
SM-W720
SM-W723
SM-W723Q
SM-W727V
SM-W728
SM-W752
Galaxy Book 12.0
Galaxy Book 2017 12.0
Galaxy Book 2017 12.0 4G
Galaxy TabPro S2
SM-W720
SM-W723
SM-W723Q
SM-W727V
SM-W728
SM-W752
Korvattavat Samsung tablettien alkuperäisakut
AA-PBMN2H0
AA-PBMN2HO
EB-BW720ABA
EB-BW720ABE
GH43-04693A
AA-PBMN2HO
EB-BW720ABA
EB-BW720ABE
GH43-04693A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung tablettien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
| SKU | CS-SMW720SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128150961 |
| Korvaa | EB-BW720ABA / EB-BW720ABE / GH43-04693A / AA-PBMN2H0 / AA-PBMN2HO |
| Kapasiteetti (mAh) | 5000mAh / 38.5Wh |
| Mitat | 241.12 x 90.74 x 3.76mm |
| Jännite | 7,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |