Samsung tabletin Tab A8 10.5 / SM-X200 yhteensopiva akku 6750mAh
calcActive())">
Samsung tabletin Tab A8 10.5 / SM-X200 yhteensopiva akku 6750mAh
In stock
- SKU
- CS-SMX205SL
25,95 €
Samsung tabletin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Tab A8 10.5
SM-X200
SM-X205
SM-X200
SM-X205
Korvattavat Samsung tabletin alkuperäisakut
HQ-6300SA
HQ-6300SD
HQ-6300SD
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung tabletin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa…
| SKU | CS-SMX205SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128183792 |
| Korvaa | HQ-6300SA / HQ-6300SD |
| Kapasiteetti (mAh) | 6750mAh / 25.99Wh |
| Mitat | 159.20 x 108.60 x 2.60mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |