Samsung tabletin SM-T870 / SM-T875N yhteensopiva akku 7760mAh
calcActive())">
Samsung tabletin SM-T870 / SM-T875N yhteensopiva akku 7760mAh
In stock
- SKU
- CS-SMT870SL
27,95 €
Samsung tabletin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
SM-T870
SM-T875N
Galaxy Tab S7 11.0
SM-T878U
Galaxy Tab S7 5G UW 11.0
SM-T875N
Galaxy Tab S7 11.0
SM-T878U
Galaxy Tab S7 5G UW 11.0
Korvattavat Samsung tabletin alkuperäisakut
EB-BT875ABY
GH43-05028A
GH43-05028A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung tabletin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa…
| SKU | CS-SMT870SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,86 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128188070 |
| Korvaa | EB-BT875ABY / GH43-05028A |
| Kapasiteetti (mAh) | 7760mAh / 29.95Wh |
| Mitat | 146.00 x 121.20 x 2.60mm |
| Jännite | 3,86 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |