Samsung tabletin Galaxy Tab S9 Ultra / SM-X910 yhteensopiva akku 10800mAh
calcActive())">
Samsung tabletin Galaxy Tab S9 Ultra / SM-X910 yhteensopiva akku 10800mAh
In stock
- SKU
- CS-SMX910SL
32,95 €
Samsung tabletin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Galaxy Tab S9 Ultra
SM-X910
SM-X910N
SM-X916
SM-X916B
SM-X916C
SM-X910
SM-X910N
SM-X916
SM-X916B
SM-X916C
Korvattavat Samsung tabletin alkuperäisakut
EB-BX916ABY
GH82-31915A
GH82-31915A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung tabletin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa…
| SKU | CS-SMX910SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,88 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128216070 |
| Korvaa | EB-BX916ABY / GH82-31915A |
| Kapasiteetti (mAh) | 10800mAh / 41.9Wh |
| Mitat | 226.50 x 117.00 x 2.40mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |