Samsung tabletin Galaxy Tab S8 Ultra / SM-X900 yhteensopiva akku 10500mAh
calcActive())">
Samsung tabletin Galaxy Tab S8 Ultra / SM-X900 yhteensopiva akku 10500mAh
In stock
- SKU
- CS-SMX900SL
32,95 €
Samsung tabletin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Galaxy Tab S8 Ultra
SM-X900
SM-X906
SM-X906B
SM-X906C
SM-X906N
SM-X900
SM-X906
SM-X906B
SM-X906C
SM-X906N
Korvattavat Samsung tabletin alkuperäisakut
EB-BX906ABY
GH82-27843A
GH82-27843A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung tabletin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa…
| SKU | CS-SMX900SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,88 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128216063 |
| Korvaa | EB-BX906ABY / GH82-27843A |
| Kapasiteetti (mAh) | 10500mAh / 40.74Wh |
| Mitat | 226.90 x 117.50 x 2.50mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |