Samsung tabletin Galaxy Tab Active 5 (WiFi) / Galaxy Tab Active 5 5G yhteensopiva akku 4800mAh
calcActive())">
Samsung tabletin Galaxy Tab Active 5 (WiFi) / Galaxy Tab Active 5 5G yhteensopiva akku 4800mAh
In stock
- SKU
- CS-SMX306SL
37,95 €
35,95 €
Samsung tabletin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Galaxy Tab Active 5 (WiFi)
Galaxy Tab Active 5 5G
SM-X300
SM-X306
SM-X306B
Galaxy Tab Active 5 5G
SM-X300
SM-X306
SM-X306B
Korvattavat Samsung tabletin alkuperäisakut
EB-BX306GBY
GH43-05200A
GH43-05200A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung tabletin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa…
| SKU | CS-SMX306SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3.85V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128224594 |
| Korvaa | EB-BX306GBY / GH43-05200A |
| Kapasiteetti (mAh) | 4800mAh / 18.48Wh |
| Mitat | 107.40 x 74.20 x 4.60mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |