Samsung tabletin Galaxy Tab A9+ 5G 11 / SM-X210 yhteensopiva akku 6800mAh
calcActive())">
Samsung tabletin Galaxy Tab A9+ 5G 11 / SM-X210 yhteensopiva akku 6800mAh
In stock
- SKU
- CS-SMX210SL
27,95 €
Samsung tabletin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Galaxy Tab A9+ 5G 11
SM-X210
SM-X210NZAEXAR
SM-X216
SM-X216B
SM-X216N
SM-X218U
SMX210NZAEG
SM-X210
SM-X210NZAEXAR
SM-X216
SM-X216B
SM-X216N
SM-X218U
SMX210NZAEG
Korvattavat Samsung tabletin alkuperäisakut
WT-S-W11
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung tabletin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa…
| SKU | CS-SMX210SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128216148 |
| Korvaa | WT-S-W11 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6800mAh / 26.18Wh |
| Mitat | 159.30 x 108.50 x 2.60mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |