Samsung Galaxy Tab S2 8.0 LTE-A, Galaxy Tab S2 8.0 WiFi, Galaxy Tab S2 NOOK 8.0 Tabletin Akku
calcActive())">
Samsung Galaxy Tab S2 8.0 LTE-A, Galaxy Tab S2 8.0 WiFi, Galaxy Tab S2 NOOK 8.0 Tabletin Akku
In stock
- SKU
- CS-SMT710SL
28,95 €
22,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung tablettien kanssa:
Galaxy Tab S2 8.0 LTE-A
Galaxy Tab S2 8.0 WiFi
Galaxy Tab S2 NOOK 8.0
Galaxy Tab S2 8.0 WiFi
Galaxy Tab S2 NOOK 8.0
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung tablettien alkuperäisakut:
EB-BT710ABA
EB-BT710ABE
EB-BT710ABE
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-SMT710SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128114888 |
| Mitat | 122.40 x 90.80 x 2.60mm |
| Korvaa | EB-BT710ABA / EB-BT710ABE / GH43-04449A |
| Kapasiteetti (mAh) | 3500mAh / 13.3Wh |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |