Samsung Galaxy Tab Pro 10.1, Galaxy Note 10.1 2014 Edition Tabletin Akku
calcActive())">
Samsung Galaxy Tab Pro 10.1, Galaxy Note 10.1 2014 Edition Tabletin Akku
In stock
- SKU
- CS-SGP600SL
30,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung tablettien kanssa:
Galaxy Note 10.1 Galaxy
Note 10.1 2014
Galaxy Note 10.1 2014 Edition
Galaxy TabPRO 10.1
Galaxy TabPRO 10.1 LTE-A 32GB
Galaxy TabPRO 10.1 TD-LTE
SM-P600
SM-P6000ZWYXAR
SM-P601
SM-P605
SM-P605M
SM-P605V
SM-P607T
SM-T520
SM-T525
SM-T527P
Note 10.1 2014
Galaxy Note 10.1 2014 Edition
Galaxy TabPRO 10.1
Galaxy TabPRO 10.1 LTE-A 32GB
Galaxy TabPRO 10.1 TD-LTE
SM-P600
SM-P6000ZWYXAR
SM-P601
SM-P605
SM-P605M
SM-P605V
SM-P607T
SM-T520
SM-T525
SM-T527P
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung tablettien alkuperäisakut:
AA1DA04WS/7-B
AA1DA2WS/7-B
AAaD828oS/T-B
GH43-03998A
P11G2J-01-S01
T8220E
T8220K
AA1DA2WS/7-B
AAaD828oS/T-B
GH43-03998A
P11G2J-01-S01
T8220E
T8220K
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-SGP600SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128082439 |
| Mitat | 213.13 x 106.06 x 3.56mm |
| Korvaa | AA1DA04WS/7-B / T8220E / AA1DA2WS/7-B / AAaD828oS/T-B / P11G2J-01-S01 / T8220K / GH43-03998A |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 25.08Wh |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |