Samsung Galaxy Tab, Galaxy Tab 7.0, Galaxy Tab GT-P1000 16GB Tabletin Akku
calcActive())">
Samsung Galaxy Tab, Galaxy Tab 7.0, Galaxy Tab GT-P1000 16GB Tabletin Akku
In stock
- SKU
- CS-SGP100SL
22,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung tablettien kanssa:
Galaxy Tab
Galaxy Tab 7.0
Galaxy Tab GT-P1000 16GB
Galaxy Tab 7.0
Galaxy Tab GT-P1000 16GB
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung tablettien alkuperäisakut:
AA1ZA18BS/T-B
AA31D26
B056H004-001
AA31D26
B056H004-001
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-SGP100SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128042556 |
| Mitat | 133.60 x 61.80 x 4.90mm |
| Korvaa | SP4960C3A / AA31D26 / B056H004-001 / AA1ZA18BS/T-B |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 14.8Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |