Samsung Galaxy Tab A 10.1 2019 / SM-T510 / SM-T515 Tabletin Akku
calcActive())">
Samsung Galaxy Tab A 10.1 2019 / SM-T510 / SM-T515 Tabletin Akku
In stock
- SKU
- CS-SMT510SL
34,95 €
24,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung tablettien kanssa:
SM-T510
SM-T515
Galaxy Tab A 2019
Galaxy Tab A 10.1 2019
Galaxy Tab A 10.1 2019 WiFi 64GB
SM-T517
SM-T515
Galaxy Tab A 2019
Galaxy Tab A 10.1 2019
Galaxy Tab A 10.1 2019 WiFi 64GB
SM-T517
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung tablettien alkuperäisakut:
EB-BT515ABU
GH43-04936A
GH43-04935A
GH43-04936A
GH43-04935A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-SMT510SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128150831 |
| Mitat | 136.75 x 109.22 x 2.52mm |
| Korvaa | EB-BT515ABU / GH43-04936A / GH43-04935A |
| Kapasiteetti (mAh) | 6000mAh / 23.1Wh |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |