Samsung Galaxy Tab 4 8.0 SM-T330, SM-T355 akku 4450 mAh
calcActive())">
Samsung Galaxy Tab 4 8.0 SM-T330, SM-T355 akku 4450 mAh
In stock
- SKU
- CS-SMT331SL
33,95 €
14,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung tablettien kanssa:
HUOM. Ei ole yhteensopiva vanhemman 3G mallin kanssa.
Galaxy Tab 3 8.0
Galaxy Tab 4
Galaxy Tab 4 8.0 LTE
Galaxy Tab4 8.0 LTE
Galaxy Tab4 8.0 Wi-Fi
Millet
SM-T310 Galaxy Tab 3 8.0 WiFi
SM-T311 Galaxy Tab 3 8.0 3G SM-T3110
SM-T315 Galaxy Tab 3 8.0 LTE
SM-T330
SM-T335
SM-T335F3
SM-T337A
SM-T337V
Galaxy Tab 3 8.0
Galaxy Tab 4
Galaxy Tab 4 8.0 LTE
Galaxy Tab4 8.0 LTE
Galaxy Tab4 8.0 Wi-Fi
Millet
SM-T310 Galaxy Tab 3 8.0 WiFi
SM-T311 Galaxy Tab 3 8.0 3G SM-T3110
SM-T315 Galaxy Tab 3 8.0 LTE
SM-T330
SM-T335
SM-T335F3
SM-T337A
SM-T337V
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
GH43-03857A
T4450C
T4450E
T4450C
T4450E
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-SMT331SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128085102 |
| Mitat | 132.10 x 79.00 x 3.40mm |
| Korvaa | T4450E / T4450C |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.4Wh |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |