Samsung Galaxy Tab 3 7.0 GT-P3200 akku 3600 mAh
calcActive())">
Samsung Galaxy Tab 3 7.0 GT-P3200 akku 3600 mAh
In stock
- SKU
- CS-SGT210SL
28,95 €
25,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung tablettien kanssa:
Galaxy Tab 3 Kids
Galaxy Tab3 7.0
GT-P3200
SM-T210
SM-T2105
SM-T210R
SM-T211
Galaxy Tab3 7.0
GT-P3200
SM-T210
SM-T2105
SM-T210R
SM-T211
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:
AAaD429oS/7-B
T4000E
T4000E
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
| SKU | CS-SGT210SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128081111 |
| Mitat | 129.50 x 71.37 x 5.10mm |
| Korvaa | T4000E / AAaD429oS/7-B / GH43-03911A |
| Kapasiteetti (mAh) | 3600mAh / 13.32Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |