SAMSUNG Galaxy Galaxy Tab 7.0 GT-P3110 / GT-P3100 akku 4000 mAh
calcActive())">
SAMSUNG Galaxy Galaxy Tab 7.0 GT-P3110 / GT-P3100 akku 4000 mAh
In stock
- SKU
- CS-SGP620SL
29,95 €
24,95 €
Laadukas alkuperäistä Samsung akkua vastaava tarvikeakku Samsung Galaxy Tab 7.0 tablettiin.
Edullinen ja laadukas AA1BC20o/T-B, AA1C426bS/T-B, SP4960C3B yhteensopiva akku joka toimii ainakin seuraavissa malleissa: Samsung Galaxy Tab 7.0 GT-P3113 Akku saattaa olla myös yhteensopiva muiden vastaavien tuotteiden kanssa. Jos olet epävarma akun sopivuudesta juuri Sinun laitteise…
| SKU | CS-SGP620SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128069423 |
| Korvaa | SP4960C3B / AA1BC20o/T-B / AA1C426bS/T-B |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.1Wh |
| Mitat | 129.00 x 70.55 x 5.20mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |