SAMSUNG Galaxy Galaxy Tab 3 10.1 GT-P5200 akku 6800 mAh
calcActive())">
SAMSUNG Galaxy Galaxy Tab 3 10.1 GT-P5200 akku 6800 mAh
In stock
- SKU
- CS-SGP520SL
33,95 €
28,95 €
Laadukas alkuperäistä Samsung akkua vastaava tarvikeakku Samsung Galaxy Tab 3 10.1, Galaxy Tab3 10.1, GT-P5200, GT-P5210, GT-P5220 tablettiin.
Edullinen ja laadukas AA1D625aS/7-B, T4500EB yhteensopiva akku joka toimii ainakin seuraavissa malleissa: Samsung Galaxy Tab 3 10.1, Galaxy Tab3 10.1, GT-P5200, GT-P5210, GT-P5220 Akku saattaa olla myös yhteensopiva muiden vastaavien tuotteiden kanssa. Jos olet epävarma akun sopivuud…
| SKU | CS-SGP520SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128082422 |
| Korvaa | T4500E / AA1D625aS/7-B |
| Kapasiteetti (mAh) | 6800mAh / 25.84Wh |
| Mitat | 233.82 x 93.00 x 3.30mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |