Samsung ATIV Tab 3 10.1, Galaxy Ativ Tab3, XE300TZC Tabletin Akku
calcActive())">
Samsung ATIV Tab 3 10.1, Galaxy Ativ Tab3, XE300TZC Tabletin Akku
In stock
- SKU
- CS-SME300SL-EOL
59,95 €
29,98 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung tablettien kanssa:
ATIV Tab 3 10.1
Galaxy Ativ Tab3
XE300TZC
Galaxy Ativ Tab3
XE300TZC
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung tablettien alkuperäisakut:
AA-PLZN2TP
BA43-00367A
BA43-00367A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-SME300SL-EOL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128093695 |
| Mitat | 243.97 x 87.94 x 3.24 mm |
| Korvaa | AA-PLZN2TP, BA43-00367A |
| Kapasiteetti (mAh) | 3350mAh / 25.46Wh |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |