Samsung Galaxy Tab Active, Galaxy Tab Active 4G, Galaxy Tab Active 4G LTE Tabletin Akku
calcActive())">
Samsung Galaxy Tab Active, Galaxy Tab Active 4G, Galaxy Tab Active 4G LTE Tabletin Akku
In stock
- SKU
- CS-SMT365SL
23,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung tablettien kanssa:
SM-T360
SM-T365
Galaxy Tab Active
Galaxy Tab Active 8.0
SM-T360NNGAXAR
SM-T360UD
SM-T365F0
Galaxy Tab Active 4G
Galaxy Tab Active 4G LTE
Galaxy Tab Active WiFi
Galaxy Tab Active 2
Galaxy Tab Active 2 8.0 TD-LTE
SM-T395
M-T395C
SM-T395N
Galaxy Tab Active 2 8.0
SM-T390
SM-T390N
SM-T365 Galaxy Tab Active LTE
SM-T390 Galaxy Tab Active 2 WiFi
Galaxy Tab Active 2 8.0 WiFi
SM-T395 Galaxy Tab Active 2 LTE
Galaxy Tab Active 2 8.0 LTE
SM-T365
Galaxy Tab Active
Galaxy Tab Active 8.0
SM-T360NNGAXAR
SM-T360UD
SM-T365F0
Galaxy Tab Active 4G
Galaxy Tab Active 4G LTE
Galaxy Tab Active WiFi
Galaxy Tab Active 2
Galaxy Tab Active 2 8.0 TD-LTE
SM-T395
M-T395C
SM-T395N
Galaxy Tab Active 2 8.0
SM-T390
SM-T390N
SM-T365 Galaxy Tab Active LTE
SM-T390 Galaxy Tab Active 2 WiFi
Galaxy Tab Active 2 8.0 WiFi
SM-T395 Galaxy Tab Active 2 LTE
Galaxy Tab Active 2 8.0 LTE
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung tablettien alkuperäisakut:
EB-BT365BBU
EB-BT365BBC
EB-BT365BBUBUS
GH43-04317A
EB-BT365BBE
EB-BT365BBC
EB-BT365BBUBUS
GH43-04317A
EB-BT365BBE
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-SMT365SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128111191 |
| Mitat | 104.00 x 80.00 x 4.60mm |
| Korvaa | EB-BT365BBU / EB-BT365BBC / EB-BT365BBUBUS / GH43-04317A / EB-BT365BBE |
| Kapasiteetti (mAh) | 4050mAh / 15.39Wh |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |