Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 / SM-T500 Tabletin Akku
calcActive())">
Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 / SM-T500 Tabletin Akku
In stock
- SKU
- CS-SMT505SL
34,95 €
28,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung tablettien kanssa:
Galaxy Tab A7 10.4 2020
SM-T500
SM-T505
SM-T500
SM-T505
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung tablettien alkuperäisakut:
SCUD-WT-N19
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-SMT505SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128161400 |
| Mitat | 158.85 x 108.50 x 2.60mm |
| Korvaa | SCUD-WT-N19 / GH81-19691A / GH81-22315A |
| Kapasiteetti (mAh) | 6800mAh / 26.18Wh |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |