Samsung Galaxy Tab A 9.7, Galaxy Tab A Plus 9.7 WiFi, SM-P350 Tabletin Akku
calcActive())">
Samsung Galaxy Tab A 9.7, Galaxy Tab A Plus 9.7 WiFi, SM-P350 Tabletin Akku
In stock
- SKU
- CS-SMT550SL
38,95 €
30,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung tablettien kanssa:
Galaxy Tab A 9.7
Galaxy Tab A Plus 9.7 WiFi
SM-P350
SM-P351 Galaxy Tab A Plus 9.7
SM-P550
SM-P555
SM-P555Y
SM-T550
SM-T555
SM-T555C
Galaxy Tab A Plus 9.7 WiFi
SM-P350
SM-P351 Galaxy Tab A Plus 9.7
SM-P550
SM-P555
SM-P555Y
SM-T550
SM-T555
SM-T555C
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung tablettien alkuperäisakut:
EB-BT550ABA
EB-BT550ABE
EB-BT550ABE
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-SMT550SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128108917 |
| Mitat | 173.20 x 126.00 x 2.85mm |
| Korvaa | EB-BT550ABA / EB-BT550ABE |
| Kapasiteetti (mAh) | 6000mAh / 22.8Wh |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |