Samsung Galaxy Tab 4 8.0 / Galaxy Tab4 8.0 / SM-T330NU Tabletin Akku
calcActive())">
Samsung Galaxy Tab 4 8.0 / Galaxy Tab4 8.0 / SM-T330NU Tabletin Akku
In stock
- SKU
- CS-SMT337SL
23,95 €
21,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung tablettien kanssa:
Galaxy Tab 4 8.0
Galaxy Tab4 8.0"
SM-T330NU
Galaxy Tab4 8.0"
SM-T330NU
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung tablettien alkuperäisakut:
EB-BT330FBU
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-SMT337SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128107767 |
| Mitat | 132.00 x 77.00 x 3.40mm |
| Korvaa | EB-BT330FBU |
| Kapasiteetti (mAh) | 3350mAh / 12.4Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |