Samsung Galaxy Tab 4 7.0 Tabletin Akku
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung tablettien kanssa:
403SC
Degas
Galaxy Tab4 7.0
Degas
Galaxy Tab4 7.0
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung tablettien alkuperäisakut:
EB-BT230FBE
EB-BT230FBU
EB-BT230FBU
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-SMT231SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128092223 |
| Mitat | 99.98 x 77.45 x 4.10mm |
| Korvaa | EB-BT230FBU / EB-BT230FBE |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.4Wh |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |