Samsung Galaxy Tab 3 Plus 10.1, GT-P8220, GT-P8220E Tabletin Akku
calcActive())">
Samsung Galaxy Tab 3 Plus 10.1, GT-P8220, GT-P8220E Tabletin Akku
In stock
- SKU
- CS-SGP820SL
30,95 €
24,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung tablettien kanssa:
Galaxy Tab 3 Plus 10.1
GT-P8220
GT-P8220E
GT-P8220
GT-P8220E
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung tablettien alkuperäisakut:
AAaD828oS/T-B
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-SGP820SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128082354 |
| Mitat | 212.25 x 106.11 x 3.30mm |
| Korvaa | AAaD828oS/T-B |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 25.08Wh |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |