SAMSUNG Galaxy Galaxy Note 8.0 GT-N5100 akku 4600 mAh
calcActive())">
SAMSUNG Galaxy Galaxy Note 8.0 GT-N5100 akku 4600 mAh
In stock
- SKU
- CS-SGP510SL
43,95 €
21,98 €
Laadukas alkuperäistä Samsung akkua vastaava tarvikeakku Samsung Galaxy Note 8.0, Galaxy Note 8.0 32GB, GT-N5100 / GT-N5110 / GT-N5120 tablettiin.
Edullinen ja laadukas SP3770E1H yhteensopiva akku joka toimii ainakin seuraavissa malleissa: Samsung Galaxy Note 8.0, Galaxy Note 8.0 32GB, GT-N5100 / GT-N5110 / GT-N5120 Akku saattaa olla myös yhteensopiva muiden vastaavien tuotteiden kanssa. Jos olet epävarma akun sopivuudesta juuri Sin…
| SKU | CS-SGP510SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128081135 |
| Korvaa | SP3770E1H |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.1Wh |
| Mitat | 157.60 x 80.20 x 3.90mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |