Samsung Ativ Tab GT-P8510, GT-P8510, GT-P8510 Ativ Tabletin Akku
calcActive())">
Samsung Ativ Tab GT-P8510, GT-P8510, GT-P8510 Ativ Tabletin Akku
In stock
- SKU
- CS-SMT851SL
31,95 €
25,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung tablettien kanssa:
Ativ Tab GT-P8510
GT-P8510
GT-P8510 Ativ
GT-P8510
GT-P8510 Ativ
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung tablettien alkuperäisakut:
SP3782A9A
SP3782A9A(1S2P)
SP3782A9A(1S2P)
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-SMT851SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128108061 |
| Mitat | 234.34 x 91.35 x 3.66 mm |
| Korvaa | SP3782A9A, SP3782A9A(1S2P) |
| Kapasiteetti (mAh) | 8200mAh / 31.16Wh |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |