Motorola Droid XYBoard 10.1, MZ609, Xoom 2 Media Edition akku 3950mAh
calcActive())">
Motorola Droid XYBoard 10.1, MZ609, Xoom 2 Media Edition akku 3950mAh
In stock
- SKU
- CS-MTB410SL
36,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola tablettien kanssa:
Droid XYBoard 10.1
MZ609
Xoom 2 Media Edition
MZ609
Xoom 2 Media Edition
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola tablettien alkuperäisakut:
SNN5900
SNN5900A
TB41
SNN5900A
TB41
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi tablettien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-MTB410SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128071020 |
| Korvaa | TB41 / SNN5900 / SNN5900A |
| Kapasiteetti (mAh) | 3950mAh / 14.62Wh |
| Mitat | 125.25 x 68.99 x 3.43mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |