Cameron Sino tarvikeakku Motorola MZ505, Xoom 10.1, Xoom Family Edition Tabletin Akku
calcActive())">
Cameron Sino tarvikeakku Motorola MZ505, Xoom 10.1, Xoom Family Edition Tabletin Akku
In stock
- SKU
- CS-MTX505SL
41,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola tablettien kanssa:
MZ505
Xoom 10.1
Xoom Family Edition
Xoom 10.1
Xoom Family Edition
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola tablettien alkuperäisakut:
BATBJA0L21
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-MTX505SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128080275 |
| Mitat | 157.33 x 110.28 x 5.82mm |
| Korvaa | BATBJA0L21 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6700mAh / 24.79Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |