Cameron Sino tarvikeakku Motorola Droid XYBoard 10.1, Droid Xyboard MZ615, Droid Xyboard MZ616 Tabletin Akku
calcActive())">
Cameron Sino tarvikeakku Motorola Droid XYBoard 10.1, Droid Xyboard MZ615, Droid Xyboard MZ616 Tabletin Akku
In stock
- SKU
- CS-MTX615SL
32,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola tablettien kanssa:
Droid XYBoard 10.1
Droid Xyboard MZ615
Droid Xyboard MZ616
Droid Xyboard MZ615
Droid Xyboard MZ616
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola tablettien alkuperäisakut:
L-L-L DC110510
SNN5896A
TB40
SNN5896A
TB40
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-MTX615SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128080268 |
| Mitat | 148.06 x 113.45 x 3.80mm |
| Korvaa | TB40 / SNN5896A / L-L-L DC110510 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6700mAh / 24.79Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |