Microsoft tablettien Surface Book 3 13.5 Keyboard yhteensopiva akku 4800mAh
calcActive())">
Microsoft tablettien Surface Book 3 13.5 Keyboard yhteensopiva akku 4800mAh
In stock
- SKU
- CS-MCR135SL
73,95 €
Microsoft tablettien yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Surface Book 3 13.5 Keyboard
Korvattavat Microsoft tablettien alkuperäisakut
G3HTA065H
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Microsoft tablettien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
| SKU | CS-MCR135SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,36 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128169918 |
| Korvaa | G3HTA065H |
| Kapasiteetti (mAh) | 4800mAh / 54.53Wh |
| Mitat | 290.34 x 118.00 x 4.60mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |