Microsoft tablettien Surface Book 2nd 15" 1793 Keyb yhteensopiva akku 5400mAh
calcActive())">
Microsoft tablettien Surface Book 2nd 15" 1793 Keyb yhteensopiva akku 5400mAh
In stock
- SKU
- CS-MCK179SL
60,95 €
Microsoft tablettien yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Surface Book 2nd 15" 1793 Keyb
Korvattavat Microsoft tablettien alkuperäisakut
G3HTA040H
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Microsoft tablettien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
| SKU | CS-MCK179SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,36 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128161899 |
| Korvaa | G3HTA040H |
| Kapasiteetti (mAh) | 5400mAh / 61.34Wh |
| Mitat | 322.10 x 104.65 x 5.10mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |