Microsoft tablettien Surface Book 1938 yhteensopiva akku 2200mAh
calcActive())">
Microsoft tablettien Surface Book 1938 yhteensopiva akku 2200mAh
In stock
- SKU
- CS-MCB938SL
52,95 €
Microsoft tablettien yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Surface Book 1938
Korvattavat Microsoft tablettien alkuperäisakut
M1097873-001
MQ08
MQ08
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Microsoft tablettien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
| SKU | CS-MCB938SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128166177 |
| Korvaa | M1097873-001 / MQ08 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 16.72Wh |
| Mitat | 149.00 x 135.52 x 2.20mm |
| Jännite | 7,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |