Microsoft tablettien Surface Book 1785 yhteensopiva akku 8000mAh
calcActive())">
Microsoft tablettien Surface Book 1785 yhteensopiva akku 8000mAh
In stock
- SKU
- CS-MIS178SL
66,95 €
Microsoft tablettien yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Surface Book 1785
Korvattavat Microsoft tablettien alkuperäisakut
G3HTA001H
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Microsoft tablettien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
| SKU | CS-MIS178SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,57 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128157717 |
| Korvaa | G3HTA001H |
| Kapasiteetti (mAh) | 8000mAh / 60.56Wh |
| Mitat | 291.00 x 116.80 x 5.30mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |