Microsoft tablettien Surface 2 / Surface 2 10.6" yhteensopiva akku 4200mAh
calcActive())">
Microsoft tablettien Surface 2 / Surface 2 10.6" yhteensopiva akku 4200mAh
In stock
- SKU
- CS-MIS015SL
54,95 €
Microsoft tablettien yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Surface 2
Surface 2 10.6"
Surface 2 RT2 1572
Surface RT2 1572
Surface RT2 1572 10.6 Inch
Surface RT2 1572 Pluto
Surface2 RT2 1572
Surface 2 10.6"
Surface 2 RT2 1572
Surface RT2 1572
Surface RT2 1572 10.6 Inch
Surface RT2 1572 Pluto
Surface2 RT2 1572
Korvattavat Microsoft tablettien alkuperäisakut
P21G2B
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Microsoft tablettien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
| SKU | CS-MIS015SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128133124 |
| Korvaa | P21G2B |
| Kapasiteetti (mAh) | 4200mAh / 31.08Wh |
| Mitat | 228.56 x 93.08 x 3.05mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |