Microsoft tablettien Surface 1769 / Surface 1782 yhteensopiva akku 5900mAh
calcActive())">
Microsoft tablettien Surface 1769 / Surface 1782 yhteensopiva akku 5900mAh
In stock
- SKU
- CS-MCR176SL
60,95 €
51,95 €
Microsoft tablettien yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Surface 1769
Surface 1782
Surface 2-LQN-00004
Surface 1782
Surface 2-LQN-00004
Korvattavat Microsoft tablettien alkuperäisakut
DYNK01
G3HTA036H
G3HTA036H
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Microsoft tablettien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
| SKU | CS-MCR176SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,57 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128157113 |
| Korvaa | DYNK01 / G3HTA036H |
| Kapasiteetti (mAh) | 5900mAh / 44.66Wh |
| Mitat | 287.90 x 112.60 x 3.00mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |