Microsoft tabletin Surface Pro 7 Plus / Surface Pro 7 1960 yhteensopiva akku 6400mAh
calcActive())">
Microsoft tabletin Surface Pro 7 Plus / Surface Pro 7 1960 yhteensopiva akku 6400mAh
In stock
- SKU
- CS-MCR196SL
57,95 €
Microsoft tabletin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Surface Pro 7 Plus
Surface Pro 7 1960
Surface Pro 7 1960
Korvattavat Microsoft tabletin alkuperäisakut
DYNH03
G3HTA073H
G3HTA074H
GA3HTA025H
G3HTA073H
G3HTA074H
GA3HTA025H
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Microsoft tabletin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
| SKU | CS-MCR196SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,58 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128186625 |
| Korvaa | DYNH03 / G3HTA073H / G3HTA074H / GA3HTA025H |
| Kapasiteetti (mAh) | 6400mAh / 48.51Wh |
| Mitat | 224.50 x 101.50 x 4.20mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |