Microsoft tabletin Surface Go 1943 yhteensopiva akku 5100mAh
calcActive())">
Microsoft tabletin Surface Go 1943 yhteensopiva akku 5100mAh
In stock
- SKU
- CS-MCR194NB
57,95 €
Microsoft tabletin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Surface Go 1943
Korvattavat Microsoft tabletin alkuperäisakut
DYNZ02
916TA135H
916TA135H
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Microsoft tabletin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
| SKU | CS-MCR194NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,58 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128167389 |
| Korvaa | DYNZ02 / 916TA135H |
| Kapasiteetti (mAh) | 5100mAh / 38.66Wh |
| Mitat | 271.80 x 99.70 x 4.00mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |