Microsoft SurfaceBook with Performance b akku 2500mAh
calcActive())">
Microsoft SurfaceBook with Performance b akku 2500mAh
In stock
- SKU
- CS-MIS310SL
39,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Microsoft tablettien kanssa:
SurfaceBook with Performance b
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Microsoft tablettien alkuperäisakut:
2ICP5/58/73
G3HTA001H
PBP5
G3HTA001H
PBP5
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi tablettien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-MIS310SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128144298 |
| Korvaa | PBP5 / 2ICP5/58/73 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 19Wh |
| Mitat | 159.45 x 57.10 x 4.40mm |
| Jännite | 7,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |